Nasza Kadra

Cud Narodzin-ka

Magdalena Rybarczyk - Cieślar

mgr położnictwa, mgr pedagogiki


Wspaniała, ciepła z ogromną energią i pasją, Położna pracująca w Pabianickim Szpitalu na Bloku Porodowym. Przez 20 lat prowadziła zajęcia w szkole rodzenia. Ilość kursów, szkoleń jakimi może się pochwalić nie mieści się na naszej stronie, wypiszemy więc kilka z nich.

Edukator ds. laktacji.

Monitorowanie dobrostanu płodu w czasie ciąży i porodu. (KTG)

Pielęgniarstwo rodzinne dla położnych.

Leczenie ran dla położnych.

Resuscytacja oddechowo - krążeniowa noworodka.

i wiele wiele innych... :)

 

Cud Narodzin-ka

Karolina Karp

mgr położnictwa, Certyfikowany Doradca Laktacyjny

Energiczna, otwarta, zawsze uśmiechnięta Położna pracująca na oddziale Położniczo -Noworodkowym w szpitalu im. Pirogowa w Łodzi (Madurowicz). Specjalizuje się w doradctwie laktacyjnym, tuż przed egzanimem specjalizacyjnym z pielęgniarstwa neonatologicznego. Prywatnie Mama małej Królewny.

 

Cud Narodzin-ka

Agata Alejska - Kiwak

fizjoterapeuta dziecięcy


Fizjoterapeuta z 30-letnim doświadczeniem, certyfikowany terapeuta metody NDT-Bobath, Terapii Czaszkowo-Krzyżowej wg podejścia biodynamicznego. Posiada również certyfikat Trójpłaszczyznowej Terapii Manualnej Wad Stóp u dzieci na podstawach neurofizjologicznych, a także certyfikaty Terapii Integracji Sensorycznej I stopnia , ETT-PED Elastyczny terapeutyczny Taping w Pediatrii , Kinesiology Taping , laseroterapii. Certyfikowany Doradca Noszenia Dzieci w Chustach i Nosidłach Miękkich , masaż Shantala , masaż Motylkowy.
Liczne kursy i szkolenia uzupełniające kwalifikacje zawodowe, szerokie uczestnictwo w warsztatach i konferencjach naukowych na terenie całego kraju.
W swojej pracy zawsze podchodzi indywidualnie do każdego pacjenta, a prawidłowy przebieg procesu terapii podopiecznych jest dla niej rzeczą najważniejszą. Bardzo długa praktyka zawodowa pozwoliła Pani Agacie na zebranie niezbędnego doświadczenia w pracy z szerokim spektrum zaburzeń neurorozwojowych dzieci.

Cud Narodzin-ka

Aleksandra Andrzejczak

mgr psychologii, mgr pielęgniarstwa


Jestem psycholożką. Ukończyłam psychologię ze specjalnością psychologia kliniczna.
Jestem, także pielęgniarką, pracuję na pediatrii. Po ukończeniu studiów zdobywałam doświadczenie zawodowe na oddziałach Intensywnej Terapii Dziecięcej i Onkologii Dziecięcej. Później też na Oddziale Neurologii Dziecięcej oraz w Centrum Neuropsychiatrii NEUROMED.

W czasie studiów odbyłam wiele godzin zajęć praktycznych, a po nich praktyk zawodowych. Towarzyszyłam przy porodach naturalnych i przy przychodzeniu dzieci na świat drogą cesarskiego cięcia. Sprawowałam też opiekę nad Mamami i noworodkami.

We wrześniu rozpoczęłam kurs Problemy w laktacji. Ma on pomóc mi realizować się na kolejnej ścieżce zawodowej i poszerzyć moje kwalifikacje w kierunku Certyfikowanej Doradczyni Laktacyjnej. Wierzę, że pozwoli mi to sprawować opiekę okołoporodową w sposób holistyczny nad Mamą i Dzieckiem.

Moją pasją jest psychologia okołoporodowa i prenatalna. Od ostatnich 6 lat zajmuję się poszerzaniem wiedzy w tym zakresie. Swoim doświadczeniem zaczęłam dzielić się na blogu: mamymysli.pl, do odwiedzenia którego serdecznie Cię zapraszam. Jestem również współtwórcą i ekspertem bloga blog.mammamia.love, na którym czekają na Ciebie ważne wpisy, rozmowy dotyczące ciąży, porodu, połogu i macierzyństwa.

Cud Narodzin-ka

Ewa Kuchowicz 

dr n. med. dietetyczka, zielarka, toksykolog

 

Cud Narodzin-ka

Małgorzata Jaraszek 

lek. dent. stomatologia dziecięca, logopedia stomatologiczna