Nasza Kadra

Cud Narodzin-ka

 

Aleksandra Czerwińska

mgr położnictwa, spec. piel. ginekologiczno - położniczego


Cud Narodzin-ka powstała z moich marzeń i pasji. 

Udało mi się osiągnąć to szczęście, że moja praca jest dla mnie pasją, daje mi ogrom satysfakcji i nie zamieniłabym jej na żadną inną.

Oprócz prowadzenia Szkoły Rodzenia pracuję również w Szpitalu im. Pirogowa ( Ośrodek im. Madurowicza) w Łodzi na Bloku Porodowym.  Ukończyłam liczne kursy i szkolenia m. in.

Specjalizację ginekologiczno - położniczą

Resuscytacja oddechowo - krążeniowa noworodka.

Szczepienia ochronne noworodka

Leczenie ran dla położnych.

 

Moim głównym celem było stworzenie miejsca, gdzie poczują się Państwo bezpiecznie. A to wszystko dzięki naszemu zespołowi, który może pochwalić się nie tylko ogromną wiedzą i profesjonalizmem, ale także doświadczeniem w prowadzeniu zajęć szkoły rodzenia, specjalistom - najlepszym w swojej dziedzinie.

 

 

Cud Narodzin-ka

Karolina Karp

mgr położnictwa, Certyfikowany Doradca Laktacyjny, Spec. piel. neonatologicznego

Energiczna, otwarta, zawsze uśmiechnięta Położna pracująca na oddziale Położniczo -Noworodkowym w szpitalu im. Pirogowa w Łodzi (Madurowicz).

Specjalizuje się w doractwie laktacyjnym, ukończyła również Specjalizację Neonatologiczną.

Na co dzień w szpitalu pomaga w pierwszych chwilach Mamom i ich Maluszkom. W Cud Narodzin-ce prowadzi zajęcia szkoły oraz warsztaty laktacyjne.

Prywatnie Mama małej Królewny.

 

Cud Narodzin-ka

Magdalena Rybarczyk - Cieślar
mgr położnictwa, mgr pedagogiki

 


Wspaniała, ciepła z ogromną energią i pasją, Położna pracująca w Pabianickim Szpitalu na Bloku Porodowym. Przez 20 lat prowadziła zajęcia w szkole rodzenia. Ilość kursów, szkoleń jakimi może się pochwalić nie mieści się na naszej stronie, wypiszemy więc kilka z nich.

Edukator ds. laktacji.

Monitorowanie dobrostanu płodu w czasie ciąży i porodu. (KTG)

Pielęgniarstwo rodzinne dla położnych.

Leczenie ran dla położnych.

Resuscytacja oddechowo - krążeniowa noworodka.

i wiele wiele innych... :)

Cud Narodzin-ka

dr n. med. Anita Sikora - Szubert 

fizjoterapeuta uroginekologiczny, psycholog, psychoonkolog, asystent w Klinice Patologii Ciąży I Katedry Ginekologii i Położnictwa Uniwersytetu Medycznego w Łodzi w Ośrodku Szpitalnym im. Madurowicza w Łodzi.


Na co dzień jako fizjoterapeutka zajmuje się kobietami w ciąży, w połogu, pacjentkami ze schorzeniami ginekologicznymi, nietrzymaniem moczu oraz po zabiegach ginekologicznych.

W swojej pracy zawodowej zajmuje się również fizjoterapią w opiece paliatywnej i onkologii.

Spełnia się również w pracy naukowej oraz w pracy ze studentami kierunku Fizjoterapia na Uniwersytecie Medycznym w Łodzi.

Pracuje także jako psycholog w specjalności psychologia kliniczna, jak również w psychoonkologii wspierając pacjentów onkologicznych i ich rodziny.

 Prywatnie szczęśliwa mama 5 letniego Kubusia.

Cud Narodzin-ka

Agata Alejska - Kiwak

fizjoterapeuta dziecięcyFizjoterapeuta z 30-letnim doświadczeniem, certyfikowany terapeuta metody NDT-Bobath, Terapii Czaszkowo-Krzyżowej wg podejścia biodynamicznego. Posiada również certyfikat Trójpłaszczyznowej Terapii Manualnej Wad Stóp u dzieci na podstawach neurofizjologicznych, a także certyfikaty Terapii Integracji Sensorycznej I stopnia , ETT-PED Elastyczny terapeutyczny Taping w Pediatrii , Kinesiology Taping , laseroterapii. Certyfikowany Doradca Noszenia Dzieci w Chustach i Nosidłach Miękkich , masaż Shantala , masaż Motylkowy.
Liczne kursy i szkolenia uzupełniające kwalifikacje zawodowe, szerokie uczestnictwo w warsztatach i konferencjach naukowych na terenie całego kraju.
W swojej pracy zawsze podchodzi indywidualnie do każdego pacjenta, a prawidłowy przebieg procesu terapii podopiecznych jest dla niej rzeczą najważniejszą. Bardzo długa praktyka zawodowa pozwoliła Pani Agacie na zebranie niezbędnego doświadczenia w pracy z szerokim spektrum zaburzeń neurorozwojowych dzieci.

Cud Narodzin-ka

Ewa Kuchowicz 

dr n. med. dietetyczka, zielarka, toksykolog

 

 

 

Cud Narodzin-ka

Małgorzata Jaraszek 

lek. dent. stomatologia dziecięca, logopedia stomatologiczna