Nasza Kadra

Cud Narodzin-ka

 

Aleksandra Czerwińska

mgr położnictwa, spec. piel. ginekologiczno - położniczego


Cud Narodzin-ka powstała z moich marzeń i pasji. 

Udało mi się osiągnąć to szczęście, że moja praca jest dla mnie pasją, daje mi ogrom satysfakcji i nie zamieniłabym jej na żadną inną.

Oprócz prowadzenia Szkoły Rodzenia pracuję również w Szpitalu im. Pirogowa ( Ośrodek im. Madurowicza) w Łodzi na Bloku Porodowym.  Ukończyłam liczne kursy i szkolenia m. in.

Specjalizację ginekologiczno - położniczą

Resuscytacja oddechowo - krążeniowa noworodka.

Szczepienia ochronne noworodka

Leczenie ran dla położnych.

 

Moim głównym celem było stworzenie miejsca, gdzie poczują się Państwo bezpiecznie. A to wszystko dzięki naszemu zespołowi, który może pochwalić się nie tylko ogromną wiedzą i profesjonalizmem, ale także doświadczeniem w prowadzeniu zajęć szkoły rodzenia, specjalistom - najlepszym w swojej dziedzinie.

 

 

Cud Narodzin-ka

Karolina Karp

mgr położnictwa, Certyfikowany Doradca Laktacyjny, Spec. piel. neonatologicznego

Energiczna, otwarta, zawsze uśmiechnięta Położna pracująca na oddziale Położniczo -Noworodkowym w szpitalu im. Pirogowa w Łodzi (Madurowicz).

Specjalizuje się w doractwie laktacyjnym, ukończyła również Specjalizację Neonatologiczną.

Na co dzień w szpitalu pomaga w pierwszych chwilach Mamom i ich Maluszkom. W Cud Narodzin-ce prowadzi zajęcia szkoły oraz warsztaty laktacyjne.

Prywatnie Mama małej Królewny.

 

Cud Narodzin-ka

dr n. med. Anita Sikora - Szubert 

fizjoterapeuta uroginekologiczny, psycholog, psychoonkolog, asystent w Klinice Patologii Ciąży I Katedry Ginekologii i Położnictwa Uniwersytetu Medycznego w Łodzi w Ośrodku Szpitalnym im. Madurowicza w Łodzi.


Na co dzień jako fizjoterapeutka zajmuje się kobietami w ciąży, w połogu, pacjentkami ze schorzeniami ginekologicznymi, nietrzymaniem moczu oraz po zabiegach ginekologicznych.

W swojej pracy zawodowej zajmuje się również fizjoterapią w opiece paliatywnej i onkologii.

Spełnia się również w pracy naukowej oraz w pracy ze studentami kierunku Fizjoterapia na Uniwersytecie Medycznym w Łodzi.

Pracuje także jako psycholog w specjalności psychologia kliniczna, jak również w psychoonkologii wspierając pacjentów onkologicznych i ich rodziny.

 Prywatnie szczęśliwa mama 5 letniego Kubusia.